נדוניה- קרן קול לכלה

הכנות לחתונה והכנת נדוניה הבסיסית כוללות הוצאות רבות, שלא תמיד נמצאות בהישג ידן של משפחות נזקקות. אבל איך אפשר לשלוח כלה אל ביתה בידיים ריקות? "קרן קול כלה" של יד אליעזר מאמצת כלות בחום ודואגת לסבסד להן באופן דיסקרטי נדוניה בסיסית ומכובדת

קרן קול כלה מיועדת לסיוע ברכישת נדוניה לזוגות מעוטי יכולת. מלבד השמחה וההקלה המיידית לזוגות צעירים, מסייעת הקרן גם בטווח ארוך – בני הזוג מתחילים את חייהם עם חובות מזעריים בלבד וכך יוכלו, אם ינהגו בזהירות, להמשיך ולשמור על מצב כלכלי תקין.

מה יותר מרגש מאשר בית חדש שנבנה?
מה יותר מרגש מאשר לקפל מגבות ולהניחן בתוך הארון שלך – שיהיה עוד מעט הארון שלכם?
מה יותר מרגש מלהציע זוג מיטות במצעים חדשים ולהשאירן ממתינות ללילה בו תחזרו לכאן, את בשמלה לבנה והוא בחליפה חגיגית?
מה מרגש יותר מאשר לפרוש מפה על השולחן, לתלות שמלות על קולבים ולמלא את המקרר, כשכל זה נעשה בדירה הקטנה שאליה עומד להיכנס זוג חדש?

זה מה שיש לכולם, לא?

למרבה הצער – התשובה שלילית. בני זוג רבים מדי מתחילים את דרכם החדשה בקושי ובצמצום. אין ידם משגת לרכוש נדוניה בסיסית – מגבות ומצעים, בגדים וכלים, מפות וסירים. אנשים שבקושי שורדים את היום-יום. שחושבים חמש פעמים לפני שהם קונים פריט לבוש חדש. שמותירים סיר חדש ונצרך על המדף בחנות.

יד אליעזר, מתוך הכרות עמוקה עם הצרכים והנקודות הרגישות של משפחות מתמודדות, מסייעת ברכישת נדוניה באמצעות תלושי קניה. התלושים נראים כתלושי חג רגילים של מקום עבודה סטנדרטי או תווי הנחה בקניה מרוכזת. הם מעניקים הנחה משמעותית בחנויות גדולות ואיכותיות. התלושים מאפשרים לקבל עזרה בכבוד ובדיסקרטיות.

יד אליעזר מתווכת בין הנותנים למקבלים ומפיקה את המרב מכל תרומה כספית. תרומה של מאה שקלים, לדוגמה, תכפיל את ערכה באמצעות התיווך של יד אליעזר, שוברי הנחה מסובסדים והסדרי תשלומים נוחים ונמוכים בחנויות מובחרות. קרן קול כלה מביאה את השמחה השלמה לבית החדש ההולך ומוקם.

יד אליעזר תכפיל כל תרומה שלכם: 100 ש"ח שתרמתם לנדוניה של קרן קול כלה ערכם בעצם 200.