מדיניות פרטיות

יד אליעזר מנהלת את האתר תוך שמירה קפדנית על פרטיות הלקוחות ושימוש ברמת אבטחה גבוהה.

איסוף מידע אישי

יד אליעזר אוספת מידע אישי רק כאשר אתה מבקש את השירותים שלנו משתמש במידע שנאסף רק כדי לספק שירותים אלה עבורך. אם אתה בוחר לתרום תתבקש לספק מידע ליצירת קשר (כגון שם והכתובת שלך) ומידע כספי (כגון מספר כרטיס האשראי שלך ותאריך תפוגה). מידע זה משמש למטרות חיוב ובדיקת התרומה שלך. בהתאם תנאי שימוש האתר מבטיחים כי יד אליעזר תטפל בכל הנתונים הללו ברמת אבטחה גבוהה מאד ובסודיות מלאה.

הגנה על מידע אישי

כל מידע אישי שנמסר לא ישותף עם מישהו אחר מלבד יד אליעזר, ולא ישמש לצרכים נוספים מעבר לאלה שהוסכמו במפורש. לעיתים נאלץ לערב גורמים נוספים עבור עיבוד המידע עבורנו, עם זאת, לאף אחד מהחברות העובדות עם יד אליעזר (כגון חברת כרטיסי האשראי שלנו) אין הרשאה לשמור, לשתף, לאחסן או להשתמש במידע אישי.

אבטחה

כדי למנוע פריצה, גילוי ושימוש בלתי הולם במידע שלך, אנו משתמשים באמצעי האבטחה המתקדמים ביותר. אמצעים אלו מגנים על המידע שאנו אוספים, בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו.

תנאים והגבלות

אנא קרא את תנאי השימוש וההגבלות המפורטים בהמשך. שימוש באתר של יד אליעזר מעיד כי הנך מסכים לכל תנאי השימוש וההגבלות.

תנאי שימוש באתר

אלא אם צוין אחרת, המידע המפורסם באתר האינטרנט של יד אליעזר האינטרנט מיועד לשימוש האישי ולא לשימוש מסחרי. אין להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לשכפל, לפרסם את כל המידע והפונקציות הנמצאים באתר, ללא אישור בכתב מהנהלת יד אליעזר.
הטרדה, הוצאת דיבה, איום, פרסום פוגעני, בלתי חוקי, או מעורר התנגדות, או שעלולה להוות או לעודד עבירה פלילית, או שימוש בשפה פוגענית בכל דרך או צורה באתר יד אליעזר, לרבות באמצעות דואר אלקטרוני וצ'אט, אסורה בהחלט.

זכויות יוצרים

כל התוכן כלול באתר זה, לרבות טקסט, עיצוב, גרפיקה, ממשקים, קודים מוגנים בזכויות יוצרים על פי חוק זכויות יוצרים, והם בבעלותה הבלעדית של יד אליעזר. כל הסימנים המסחריים, סימני שירות, והשמות מסחריים (המכונה להלן "סימנים") הם רכוש יד אליעזר, או חברות אחרות שהעניקו ליד אליעזר את הזכות והרישיון להשתמש בסימנים כאלה.
לבירורים בנוגע לכל האמור לעיל ניתן ליצור קשר עם יד אליעזר באמצעים המופיעים באתר.

החזר כספי וביטול

התרומות מעובדות באופן מידי. במקרה הצורך נתן לבקש החזר מלא של כל תרומה או רכישה בתוך שני ימי עסקים. תרומות שנשמרו במשך 30 ימים ללא בקשה להחזר נחשבות סופית. במקרה של שאלות לגבי החזרים נתן לפנות לכתובת info@yadeliezer.org או לאגודת יד אליעזר, רחוב פולנסקי 12, ירושלים.

מדיניות לגבי תרומות

– בנוגע לגיוס כספים לקרן מיעודת עבור אדם מסוים – העמותה תבהיר במסגרת גיוס הכספים לקרן המיועדת, כי פנייה לרשויות המס לצורך קבלת החזר מס בהתאם להוראות סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, הינה באחריותו של התורם וצריכה להיעשות על פי החוק.

– ידוע למי שתורם או מעביר כספים לעמותת יד אליעזר, כי בהתאם למטרותיה, העמותה רשאית לסייע למלכ"רים אחרים