שנה תשיעית ברצף: בנק מרכנתיל בשיתוף פעולה עם יד אליעזר

בנק מרכנתיל תומך בפרויקט חונכים

לבנק מרכנתיל שיתוף פעולה זו השנה התשיעית ברציפות עם ארגון החסד "יד אליעזר". במסגרת שיתוף פעולה זה מעניק הבנק מילגות לחונכים. החונכים מתחייבים בתמורה לסייע לילדים תלמידי כיתות ב' – ח' בלימודים מספר שעות מסויים במהלך השנה כפי שנקבע עמם. 

טקס החתימה על חידוש ההסכם התקיים בלשכת מנכ"ל הבנק והשתתפו בו מצד בנק מרכנתיל, מנכ"ל הבנק ובכירים נוספים.

מנכ"ל מרכנתיל: שומעים את הסיפורים האישיים, מבינים את המשמעות והחשיבות של התמיכה

בטקס החתימה על חידוש ההסכם התייחס בורשטיין לחשיבותו של פרוייקט החונכים: "פרויקט החונכים הינו פרויקט חברתי מוביל בבנק. העשיה של "יד אליעזר" מבורכת ואנחנו גאים להיות שותפים בפרויקט זה המייצג את הערכים החשובים בעינינו של מתן הזדמנות לכל אחד באמצעות לימוד ותמיכה בקידומו של דור העתיד. כאשר אנחנו שומעים את הסיפורים האישיים, אנו מבינים את המשמעות והחשיבות של התמיכה והתרומה שלנו בפרויקט. אנו מודים לכם על בחרתם בנו להיות שותפים בפרויקט החינוכי המרשים הזה".

שיקום רגשי וחינוכי של אלפי ילדים

הרב אלי יעקובי, מנהל פרויקט החונכים של 'יד אליעזר' סקר בפני הנוכחים את פעילותו הנרחבת של הארגון תוך התמקדות בפרויקט החונכים – פרויקט בו לוקחים חלק אלפי חונכים המסייעים בשיקום חינוכי ורגשי של אלפי ילדים בכל רחבי הארץ. הרב יעקובי סיפר על הביקוש ההולך וגובר לפעילות החינוכית של הארגון והציג דוגמאות פרטניות של קשרים מתמשכים בין החניכים לחונכים. עוד ציין הרב יעקובי כי פרויקט החונכים מהווה עבור חונכים רבים גורם מסייע להחלטות לגבי העתיד וכי רבים מהם בוחרים בהמשך דרכם במקצוע ההוראה. בסיום דבריו הודה הרב יעקובי לבנק על שיתוף הפעולה ארוך השנים הן בפרויקט החונכים והן במסגרת התנדבותית של העובדים הבנק אשר מעת לעת מגיעים למחסני הארגון ומסייעים גם באריזת סלי מזון לנזקקים".

תרמו עכשיו

 

 

מתוך אתר בנק מרכנתיל