ספירת העומר: אולמות השמחה של יד אליעזר עוברים שיפוץ יסודי

ספירת העומר: אולמות השמחה של יד אליעזר עוברים שיפוץ יסודי

יד אליעזר מפעילה מערך של ארבעה אולמות חתונה המשמשים לצורך נתמכים וכחלק ממטרה חברתית רחבה יותר.

איך מתחילים חיים משותפים?

מחירי החתונות בישראל הולכים ועולים. הסטנדרטים הופכים למחייבים יותר וזוגות נישאים נכנסים לים של הוצאות כולל צלם, תזמורת, ביגוד ואולם אירועים מכובד. גם בדרך החסכונית ביותר, הפקת החתונה מכבידה על לא מעט זוגות בתחילת הדרך. הוצאות החתונה מקשות על ההתנהלות הכלכלית בתחילת החיים ומאפילות על התקווה לנהל חיים אפשריים מבחינה תקציבית.

אולמות השמחה: נס הצלה לנתמכים

יד אליעזר הקימה לפני כמעט עשר שנים אולמות שמחה שהם חלק מתהליך של שינוי חברתי: אולמות השמחה כולם יפים, מכובדים, מרווחים וממוקמים באיזורים נגישים בירושלים ובמרכז. מנגד, מחיר עריכת שמחה הינו נמוך בעשרות אחוזים מאולמות השמחה הסטנדרטיים.

כמחצית מהשמחות מוקדשות לנתמכי יד אליעזר וממונות באמצעות תורמים דרך "אימוץ חתונה".

מפתח לשינוי חברתי

המחצית השנייה פתוחה לקהל הרחב במחירי עלות. התבנית הזו מאפשרת לנו לשמור על כבודם של הנתמכים וגם להכניס שגרת שמחות אחרת בישראל.

עורכי שמחה באולמות יד אליעזר מתחייבים להזמין הוצאות נלוות כמו צלם, תזמורת או פרחים בטווח סביר של מחירים. החתונות שנערכות בגבול הטעם הטוב מכניסות בשנים האחרונות נורמות חדשות לציבור המתחתנים בישראל.

"ספירת העומר": שיפוצים באולמות יד אליעזר

אצלנו ביד אליעזר חשוב להראות שניתן להפיק שמחה יפה ומכובדת במחיר שפוי. אנחנו רוצים גם לתת את המירב לנתמכים שלנו ביום המרגש בחייהם.

ב"ספירת העומר", הימים שבין חג פסח לחג השבועות, מתקיימות חתונות בודדות בלבד. משום כך, הקדשנו את הימים האלו לשיפוץ מאסיבי של אולמות השמחה בירושלים: הפכנו את הרצפה וריצפנו אותה מחדש, החלפנו דלתות וביצענו שינויים נוספים.

השיפוצים באולמות יד אליעזר נערכו בזכות תרומות ייעודיות מרחבי הארץ והעולם, תורמים שהקדישו את כספם למען מטרה ארוכת טווח לנזקקים ולפני החברה הישראלית.

לתרומה באמצעות "אימוץ חתונה"

ניתן להקדיש את התרומה עבור חתונה בתאריך ספציפי או לחתונה בעלת איפיונים ספציפיים, או עבור קידום הפרויקט באופן כללי.

תרמו עכשיו