תורמים לקהילה: חברת שטראוס תתרום ליין מוצרים באמצעות יד אליעזר

שטראוס חידשה לקראת החג את פס הייצור שלה, ושדרגה את רמת הכשרות של למעלה מ-60 מוצרי יוגורט של דנונה. איך הם חגגו את זה? פס הייצור הראשון יוקדש לנתמכי יד אליעזר!

תורמים לקהילה: חברת שטראוס תתרום ליין מוצרים באמצעות יד אליעזר

לאחר חודשים של עבודה מאומצת שדרגה חברת שטראוס את פס הייצור שלה, והוסיפה לעשרות מוצרים נוספים הכשר ופיקוח רבני קפדני יותר.

למסיבת ההשקה של פס הייצור החדש הוסיפה חברת שטראוס ערך מוסף: פס הייצור הראשון יוקדש כולו עבור משפחות נזקקות. אגודת יד אליעזר שנודעת בישרות שלה ובעשייה התנדבותית במינימום הוצאות התחייבה לחלק את המוצרים עוד לפני החג.

"אני שמח ומתרגש" – אמר הרב אלי יעקובי, פעיל יד אליעזר – "שמח על שדרוג פס הייצור והרחבת רמת הכשרות, ומתרגש על היוזמה שהצטרפה אליו לחלק את הליין הראשון למשפחות נזקקות באמצעות יד אליעזר. מרגש לחשוב על אלפי משפחות שביום יום אפילו לא חושבים על קניית יוגורט או דנונה, ולקראת חג הפסח יטעמו טעמים חדשים. מעבר לנתינה עצמה יש כאן אמירה חברתית חזקה, על חגיגה עם משמעות ועם נתינה".

יו"ר הארגון, הרב יעקב ויזל, הודה בחום לחברת שטראוס על היוזמה ואמר כי "תרומתה של שטראוס לקהילה היא חשובה ומשמעותית, בין אם במוצרים עצמם שיסייעו לאלפי משפחות נזקקות והן בעצם האמירה החשובה שבתרומה של חברת מזון אשר מקדישה את פס הייצור הראשון למהדרין לטובת הנזקקים".

כמה משאיות עמוסות בסחורה חדשה עתידות להתקבל במשרדי יד אליעזר כבר בשבוע הקרוב!

גם אתה יכול לתרום!