קמחא דפסחא תשע"ח: הספירה לאחור מתחילה

קמחא דפסחא תשע"ח: הספירה לאחור מתחילה

פסח תשע"ח: הזמן הולך ואוזל

פורים כבר עבר, מה שאומר שפסח הולך ומתקרב. הספירה לאחור החלה. יש לנו 30 ימים להתכונן. יש לנו הרבה כל כך להספיק. יש כל כך הרבה מה לעשות. קניות, התחדשות, ניקיון אביב…

למרות שכבר חגגנו את פסח בעבר, תמיד קשה לדעת מאיפה להתחיל. פסח הוא חג נפלא ושמח, אבל הלחץ להתכונן אליו בצורה הטובה ביותר רק מציף את התחושה שהוא הולך ומתקרב במהירות.

ההתארגנות לפסח ביד אליעזר: מספר הפניות הולך וגדל.

האווירה במשרד יד אליעזר משקפת את מה שקורה בחוץ. אתה יכול לומר כמה מתוך 30 הימים האלו נשארו רק על ידי התבוננות בגידול במספר האנשים שנכנסים למשרד. רק על ידי האזנה לצלצולי הטלפון שתדירותם גוברת עם כל יום שחולף. אתה יכול להרגיש את זה בקולות האנשים, במידת הלחץ והנחיצות שהם משדרים – הורים מעוטי יכולת, אימהות חד הוריות, קשישים, חיילים.

יש כל כך הרבה אנשים שזקוקים לעזרה על ידי קמחא דפסחא. הדחיפות והייאוש מבצבצים מבין המילים שלהם כשהם פונים לבקש עזרה. אין שום דרך שהם יכולים להתכונן לחג. לקנות יין או מצות. לרכוש חומר ניקוי. הם דואגים למשפחות שלהם. אם מזון של בכל השנה הוא אתגר עבורם, בפסח המאבק הופך להיות בלתי אפשרי.

התרומות שלכם יקרבו אותם לחג החרות

אבל עם התרומות שלכם – אנחנו נוכל לעזור. דרך התרומות שמתקבלות אצלנו עבור קמחא דפסחא אנחנו מספקים תווי קנייה לרכישת מזון, שניתנים לשימוש ברשתות מזון מקומיות. זה קצת מקל על הלחץ, על המצוקה.

זה עוזר לאנשים לצאת ממצב של ייאוש ואובדן תקווה לאופטימיות ושמחה. הם יודעים שהשנה הם יוכלו לחגוג את הפסח. יהיה להם בבית מזון שיספק את צרכיהם בשבעת ימי החג.

ככל נוכל להקדים את העברת התווים, השמחה וההקלה שלהם תוקדם. בזכות התרומה שלך נוכל להפוך עבורם את החג לזמן חירות אמיתית!

לתרומה >