פתיחת פרויקט חורף: 6,873 מעילים חולקו

פתיחת פרויקט חורף: 6,873 מעילים חולקו

שומעים את הרוחות העזות מבחוץ? בוחרים במרק חם או בכוס תה רותחת? החלונות סגורים היטב?

השבוע התחדשו 6,873 נתמכי יד אליעזר במעילי חורף חמים. המעילים החדשים יאפשרו להם להתחמם בחוץ, בעת הליכה רגלית לרופא, לעבודה ולבית הספר. רבים מהם עתידים להשתמש במעילים גם בבית, כיוון שרבים מהנתמכים שלנו מתגוררים בבתים שהם לעיתים קרובות ללא בידוד מספק וללא חלונות תקינים או בדירות-מרתף קרות.

35 מוקדי חלוקה ברחבי הארץ

המעילים חולקו ב-35 ערים ברחבי הארץ. בין מוקדי החלוקה ניתן למנות את ירושלים, חדרה, טבריה, צפת, זיכרון יעקב, חיפה, עמנואל, חולון, אדם, ראש העין, קריית מלאכי, קריית גת, אשדוד, אשקלון ועוד.

המעילים נרכשו בייבוא סיטונאי אישי. בעת בחירת המעילים שמרנו בקפדה על איכות מקסימלית ומעילים אסתטיים ויפים.

ממשיכים להצטייד לחורף

העבודה שלנו היא עדיין לא נגמרה: חורף ארוך לפנינו, ואנו שואפים שהוא יהיה חורף חם ובריא לכל אחד ואחת בישראל. אנו שואפים לחלק 8,500 שמיכות פוך ו-500 תנורי חימום. זאת בנוסף למעילים שכבר חולקו. לצערנו, חלוקה תוכל להתבצע רק כאשר די תרומות עבור מוצרי חורף יצטרפו לסכום ממשי שיאפשר לנו לבצע את הרכישה הסיטונאית.

אנא הצטרפו אלינו עכשיו. תרומה של פחות ממה שאתם עשויים להוציא על ארוחת צהריים עם חברים תספיק כדי לשמור על ילדה מסכנה, או קשיש מרושש לחמם בחורף הזה. עבור משפחות שלא יכולים להרשות לעצמם לחמם את הדירות מול רוחות הפרצים וקור הלילה, שמיכה חמה יכולה לעשות את ההבדל בין חורף שהוא אסון לחורף בריא ומבורך.

תרמו עכשיו