פסח תשע"ו: הצטרפו להסכם "matching" על סך 1,350,000 ₪!

פסח תשע"ו: הצטרפו להסכם "matching" על סך 1,350,000 ₪!

רבקה נכנסה ליד אליעזר, האווירה העגמומית שבפניה לא תאמה את אווירת החג שברחוב. "אני כל כך לא אוהבת את ערב פסח" אמרה לי "הרחוב מלא אנשים קונים ומתארגנים לחג המתקרב. בגדים חדשים, נעליים, ארגזי מצות, יינות, פירות וירקות. אצלי בבית יש ערימה של חשבונות שאינני יכולה לשלם, נעליים מחוררות ומזון מספיק בקושי רב. אני רק מקווה החשמל לא ינותק לפני החג"

התרומה שלכם לקראת פסח שווה הרבה יותר!

כמו רבקה יש אלפי משפחות שפונות בימים אלו ליד אליעזר ומבקשות עזרה לקראת חג הפסח המתקרב. לכמה מהפונים נוכל לעזור?

כל תרומה שתתקבל תוכפל

תורם נדיב הציע עסקת matching עם תורמי יד אליעזר עד לסכום של קצת יותר מ-1,350,000 ₪. משמעות הדבר היא שעבור כל תרומה שמתקבלת בימים אלו מוסיף התורם סכום זהה מכספו האישי, עד לתרומות מצטברות בסכום שתואר. כל תרומת קמחא דפסחא שתתקבל בימים אלו תהיה שווה פי שתיים לנתמכי יד אליעזר. מתוך הסכום, כמעט מיליון שקל מיועד למשפחות שנמצאות במצוקה מסוגים שונים. שאר התרומה תועבר ישירות לנשים חד הוריות – אלמנות, גרושות ועגונות המגדלות לבדן ילדים.

שיתופי פעולה רבי שנים עבור הנתמכים

באמצעות הסכמים רבי שניים עם חברות מזון ורשתות, אנו עורכים קניה סיטונאית של תווי קניה ומוצרי מזון עבור הנתמכים שלנו, התוצאה: התרומה שמועברת לנזקקים שווה כמעט עשר אחוז יותר ממה שהיה אילו הייתם מעבירים להם את הכסף בעצמכם.

אתה מוזמן להצטרף למעגל העשייה שלנו, בידיעה שמשפחות ונשים במצוקה קיבלו פי שתיים עזרה. יחד נהפוך את חד הפסח לכשר ולשמח, עבורכם ועבור משפחות נתמכות.

תרום עכשיו >