כל המספרים: סיכום פרויקט חורף ביד אליעזר

כל המספרים: סיכום פרויקט חורף ביד אליעזר

המערכות החורפיות מתקרבות לסיומם, וביד אליעזר מסכמים חורף עמוס פעילות.

סך הכל בחורף זה חולקו 8546 שמיכות חמות, 6850 מעילים וקרוב ל-400 תנורי חימום.

כל אחד מהפריטים האלו נרכש באמצעות תרומה ייעודית שהתקבלה על ידי תורמי יד אליעזר בפניות אישיות, בתרומה טלפונית או באמצעות אתרי האינטרנט של העמותה.

כל פריט – סיפור

קשה לתרגם מספרים לרגעים של הקלה, של אושר ושל תקווה.

נוכל להעביר לכם את מילות הברכה של אמא לשלושה, את סיפורם של שלושה מתוך 6850 מעילים שחולקו בחורף זה:

"קיבלתי מתורמי יד אליעזר מעיל חורף איכותי עבור כל אחד מהילדים שלי.

דמעות זלגו מעיני בחופשיות כשקיפלתי בפעם האחרונה את המעילים הישנים ששימשו אותנו נאמנה בשנים האחרונות: האחד שחור, שכבר תקופה ארוכה מאד נסגר באמצעות שני כפתורים בלבד. השני ורוד, שכבר היה קטן מידי על הילדה שלי וגרם לבושה וחוסר נוחות רבה. והאפור האחרון, שדמה יותר לסמרטוט מאשר למעיל.

בכל בוקר קר הייתי מלבישה אותם לילדים עם תחושה קשה של תסכול וחוסר אונים. הייתי שולחת את הילדים למוסדות הלימוד ותערובת של רחמים ואשמה מציפה אותי.

הבוקר, בפעם הראשונה, גם הילדים שלי מיהרו לבית הספר עם חיוך מאושר, לבושים במעילים חדשים ויפים, חמים ושלמים. אני רק התבוננתי בהם באהבה מבעד לחלון, בתחושת אושר על שלושת הילדים המקסימים שבהם התברכתי.

כשהם צועדים להם, גאים כמו חיילים, לא יכולתי שלא לחשוב על האנשים הנפלאים אשר נתנו לי את המתנה הזאת, למרות שהם לא מכירים אותי בכלל. בנדיבות הם פתחו את ליבם, ועזרו לי. בכבוד.

אחרי כל כך הרבה דמעות של תסכול, דאגה ועצב, סוף סוף… הרשיתי לעצמי לשחרר גם דמעות של שמחה והכרת תודה…

מן השמים ישלמו לכם כגמולכם, ומליבי החם אוכל לברך אתכם שתהיו תמיד מהנותנים"

אנחנו מעבירים את ברכת של הנתמכים, ומצרפים גם את ברכתנו על כל תרומה, בכל סכום, שאיפשרה לנו לעזור ולסייע לנתמכים נוספים. תודה!

תרמו עכשיו