סיכום פעילות פורים תשע"ה: בזכותכם הצלחנו לעזור הרבה יותר!

"אנשים תרמו השנה יותר מבכל פעם", סיפר אחד מעובדי החפ"ק. "בכל שנה אנחנו נאלצים לסרב או להעביר תרומה סמלית בלבד לחלק משמעותי מהפונים. השנה עברנו את כל היעדים המקובלים. אלפי הצ'קים שהכנו חולקו ועברנו לחלק תלושי קנייה שהוכנו במשרד למקרה שנשבור את תקרת הזכוכית – וזה אכן מה שקרה".

סיכום פעילות פורים תשע"ה: בזכותכם הצלחנו לעזור הרבה יותר!

בעוד רוב האנשים מבלים עם בני המשפחה בחג הפורים, משרדי יד אליעזר שקקו פעילות. צוות החפ"ק התעדכן און ליין בתרומות שהתקבלו והעביר אישורים בזמן אמת לרכזים לחלק צ'קים במזומן ותווי קניה לנתמכים.

עם ישראל תורם!

התרומות לא הפסיקו לזרום. יום חמישי היה היום החם ביותר. בתוך יממה אחת נתרמו קרוב ל-1,000,000 שקל מתנות לאביונים!

אתרי יד אליעזר הראו שיאים חדשים של פעילות עם תרומות מצטברות בסכום של למעלה מחצי מיליון שקל שהורכב מאלפי תרומות בסכומים שונים.

"אנשים תרמו השנה יותר מבכל פעם", סיפר אחד מעובדי החפ"ק. "בכל שנה אנחנו נאלצים לסרב או להעביר תרומה סמלית בלבד לחלק משמעותי מהפונים. השנה עברנו את כל היעדים המקובלים. אלפי הצ'קים שהכנו חולקו ועברנו לחלק תווי קניה שהוכנו במשרד למקרה שנשבור את תקרת הזכוכית – וזה אכן מה שקרה".

דווקא בירושלים נאלצו לעזור לחלק מהאנשים בסכום סמלי בלבד. הסיבה: כפי שהבטחנו, כל תרומות המתנות לאביונים הועברו בו ביום. בשעה שמחוץ לעיר, ביום חמישי, התרומות יכולנו להעביר לכל נתמך סכום משמעותי, הרי שבירושלים התקבלו תרומות מיהודי העיר בלבד, מה שצמצם את האפשרות שלנו לסייע. אנחנו מקווים שבפסח נוכל להעביר תמיכה משמעותית לכל אדם באשר הוא.

פעילות יוצאת דופן נרשמה השנה בצפת, בה חולקו מאות אלפי שקלים לנשים חד הוריות ולמשפחות במצוקה קשה. חג הפורים בצפת היה השנה שמח ומבטיח יותר מאי פעם.

"עבדת בפורים?", שאלתי את אחד העובדים הוותיקים במשרד. "עבדתי? נהניתי! עם ישראל תרם ובזכותו יכולנו לעזור ליותר ויותר אנשים, כמה טוב שיום אחד בשנה אפשר לתת לכל הפושט יד!".

ועכשיו: קמחא דפסחא

הצטרפו אלינו לעשייה הברוכה! נפתחו קרנות קמחא דפסחא ואתם מוזמנים להיות חלק מזה.

ממשיכים בעשיה!