סיכום ראשוני: יד אליעזר חילקה בחג סוכות למעלה מ-12,000,000₪

סיכום ראשוני: יד אליעזר חילקה בחג סוכות למעלה מ-12,000,000₪

סוכות תשע"ח: סיוע לכמעט 40,000 משפחות ובודדים

חג סוכות מאחורינו, ובזכותכם הצלחנו השנה לעזור לכמעט 40,000 בודדים ומשפחות. רוב התמיכה נעשיתה באמצעות חלוקת תווי קניה.

מי היו הנתמכים שלנו?

תווי הקניה חולקו בין כמה אוכלוסיות עיקריות. חלק אחד של התווים הועבר לנשים חד הוריות, גרושות ועגונות המטופלות בילדים. חלק שני יועד למשפחות במצב סוציו אקונומי קשה במיוחד המתגוררות בפריפריה. חלק שלישי יועד לבוגרי צה"ל במצב כלכלי קשה.

תווי קניה, העברות בנקאיות וסלי מזון

בנוסף לתווי הקניה נערכו כמה חלוקות נוספות. אלמנות רבות שמקבלות תמיכה חודשית קבועה ויציבה באמצעות העברה בנקאית קיבלו תוספת מיוחדת לרגל צרכי החג. התוספת אפשרה להם להתחדש לקראת החג ולהזמין אורחים שיהפכו את השולחן לחגיגי יותר. כמו כן, חולקו סלי מזון מורחבים למשפחות שנעזרות על ידי העמותה באופן חודשי, לקשישים ולבודדים.

כיצד דאגנו לנתמכים?

תווי הקניה, בעלות כוללת של כ-12,000,000 ש"ח נרכשו מהרשתות הגדולות ומרשתות מזון מקומיות, כך שהקניה תהיה נוחה וקרובה לבית עבור הנתמכים שלנו. כאשר מדובר בחולים או באמהות המטופלות בילדים ללא בעל מסייע, הנגשת מקום הקניה היתה רלוונטית וחיונית יותר מתמיד. בזכות היקף הרכישה של תווי הקנייה קיבלנו הנחות משמעותיות וכך יכולנו לעזור ליותר משפחות לחגוג את החג בשמחה.

אנחנו מודים לכם על תרומותיכם. בזכותם הצלחנו לסייע באופן משמעותי למאות אלפי אנשים החיים במצוקה מתמדת. בזכותכם כמעט 40,000 משפחות חגגו השנה את חג סוכות עם שולחן חגיגי, אופטימי ושמח.

תרמו עכשיו