מתנות קטנות : סיפורם המרגש של מאות יתומים

מתנות קטנות : סיפורם המרגש של מאות יתומים

שדה התעופה בישראל. פעיל יד אליעזר העוסק בגיוס כספים לצורך אלמנות ויתומים יוצא מהמטוס, מותש. לא קלה היא מלאכת גיוס הכספים.

גיוס הכספים היא מלאכה מתישה של ימי עבודה עמוסים בארץ ובחו"ל, תפילה לבורא שייתן את המילים הנכונות, שייפתחו לבבות וכיסים. משאלה שמפעל כמו יד אליעזר יוכל להמשיך, לשרוד ולהציל את חייהם של עשרות אלפים אנשים בכל שנה.

מה סוחב פעיל יד אליעזר על גבו?

חוזר לו פעיל יד אליעזר משבוע עמוס פעילות בבתי נדיבים בגולה. אשתו ממתינה לו בשדה התעופה, מקבלת את פניו.

הנה הוא יוצא מהמטוס. ממתין לקבלת המזוודות. שולף מהמסוע שלוש מזוודות ענק. "מה הוא סוחב שם" תוהה אשתו, חושבת בליבה שהמשא שסוחב בעלה, משא של עשרות אלמנות ויתומים שתלויים בו, הוא משא שיכול לכופף כל גו.

מתנות קטנות

מאוחר יותר בבית נפתחות המזוודות מחו"ל. חבילה קטנה של נעליים עבור ילדון בן העשר שהתייתם עוד לפני שנולד. קופסת תבלינים לאלמנה שהמטבח היה אהבתה השנייה. מוצרים ללא גלוטן ליתומה צעירה. סט מצעים ליתומה שנישאת מחר בערב, אותה יתומה שספרה בהתרגשות שדאגתו לה עולה על דאגה של אב ביולוגי.

דאגה ואהבה אמיתית

מאות יתומים נעזרים ביד אליעזר בכל שנה. עם ישראל נחלץ ותורם להם מהונו ומכספו, דואג לרווחתם הבסיסית יתומים ואלמנות. יד אליעזר משמשת כשליחים נאמנים להעביר להם תמיכה חודשית קבועה ויציבה ישירות לחשבונות הבנק של האלמנות ולדואג לתוספות חג ולסיוע בעת שמחה או משבר.

ויש גם מתנות קטנות. פיסות של תשומת לב, יחס אישי, חום ודאגה אמתית. אנחנו ניסע עבורם עד קצה העולם. אנחנו נבחר עבורם את המתנה המתאימה והנחשקת ביותר. יש מישהו שדואג להם דאגת אמת.

תנו יד לפרוייקט >