מרגש: המתנדבת ביקשה לממן את ארגזי המזון

מרגש: המתנדבת ביקשה לממן את ארגזי המזון

חגי תשרי ושנה של פעילות מסביב לשעון הותירו את יד אליעזר עם פערי הכנסות בסכום משמעותי.

פעילי יד אליעזר עורכים מאמצי על על מנת לצמצם את הפער. נכון לעכשיו, יד אליעזר איננה יכולה להרשות לעצמה לרכוש מוצרי מזון לצורך חלוקת סלים למשפחות.

בחודש הקרוב לא תתקיים חלוקת מזון

רכזות יד אליעזר פועלות בהתנדבות בכל מוקד חלוקה. בכל שכונה בה מתקיימת פעילות יד אליעזר, מקבלת רכזת פעילות את סלי המזון אחת לחודש. הרכזת מקבלת את ארגזי המזון מיד אליעזר, ומקבלת את המשפחות הבאות לקבל עזרה.

בתחילת חודש זה הודענו לרכזות יד אליעזר שלצערנו בחודש זה לא תתקיים חלוקת ארגזים.

קולות כואבים מהשטח

טלפונים כואבים ממשפחות לא פוסקים מלהגיע. אנחנו משיבים בתקווה כי תרומות שיתקבלו יאפשרו לנו להמשיך בפעילות החיונית הזו. בחודש זה, תרומות שנאספו הצליחו לאפשר לנו "להפשיר" אלף ארגזי מזון לחלוקה, וכך העברנו לחלק מהרכזות הודעה כי החלוקה תתקיים כפי שתוכננה מלכתחילה.

מכירה את המשפחות, מבקשת לעזור

אחת מרכזות יד אליעזר ביקשה לברר כמה עולה סל מזון. לאחר המוצרים הנתרמים, ההנחות שאנו מקבלים מרשתות המזון והסיוע ממערך מתנדבים סל מזון עולה לנו כ-180 ש"ח. כשהרכזת שמעה את הסכום היא ביקשה לממן באופן חד פעמי את החלוקה הקרובה באיזור מגוריה.

"אני רואה את המשפחות מגיעות לקבל את סל המזון. רואה את האור בעיני הילדים, את ההקלה במבטיהם המאופקים של ההורים. כשהתקשרתי להודיע למשפחות שהחודש הזה לא תתקיים חלוקה שמעתי את הצער והאבל מעבר לקו. הכאב של הנתמכים לא הניח לי לישון"

למי להעביר את הסלים?

יד אליעזר תשלח במועד החלוקה הקרוב סלים לאזור מגוריה של האישה. אלף סלים נוספים יחולקו באזורים נוספים ברחבי הארץ. האם תוכלו לסייע לנו להשלים את מעגל התמיכה?

לתרומת סל מזון > לתרומת עשרה סלי מזון >