מדהים: סיפורם של אריאלה ואלעד

מדהים: סיפורם של אריאלה ואלעד

חיים של בריאות ושפע

לאריאלה ואביעד הייתה דירה יפה משלהם בעוטף-ירושלים. הם הרוויחו משכורות נאות, החזיקו רכב וגידלו שלושה ילדים מטופחים בשלווה וברוגע.

כמו איוב התנכי. גם אצלם המצב התהפך ברגע אחד, וחייהם השתנו מקצה לקצה.

ההחלטה: לוותר על הכל למען התינוק

הבן הרביעי של אריאלה ואביעד נולד עם לקות ראיה קשה מאד. הרופאים הבטיחו שניתוחים יקרים מאד בחו"ל יוכלו להחזיר לתינוק את הראיה ולאפשר לו לגדול כילד רגיל. נשמות טובות ייעצו להם לשלוח את הילד לאומנה או לאימוץ ולהמשיך בשגרת חייהם התקינה.

אריאלה ואביעד בחרו להילחם. בהחלטה נועזת, הם מכרו את הבית היפה. מכרו את הרכב, השביתו לתקופת מה את העבודה המסודרת, והתמסרו לטיפול בתינוק. סדרה של ניתוחים יקרים מאד לא הניבה תוצאות. סדרה נוספת של ניתוחים רוששה אותם משארית כספם והותירה אותם בחובות. למרבה הצער, התינוק נותר עיוור במאת החוזים.

ללא בריאות, ללא שפע

כמו איוב התנכי, הם נותרו כעת ללא רכוש, ללא בית, מטופלים בילד חולה. המתח והטלטלה הכריעה אותם, בריאותו של אביעד התדרדרה ואריאלה נשארה מטופלת בילד עיוור מאה אחוז הדורש השגחה צמודה 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

שכר הדירה החל נוגס בהכנסתם שהתדלדלה מידי חודש בחודש. בתוך כך, ילד נוסף אובחן כסובל מהפרעה חריפה שהולכת ומחמירה עם השנים.

ממשיכים להלחם באומץ ובגבורה

אריאלה אשה אצילית, בת טובים. בעשר השנים שחלפו מאד נולד ילדה חייה השתנו מקצה אל קצה. הדירונת השכורה מתוחזקת ונקייה. הילדים נותרו נקיים ועטופים על אף שבגדיהם דהויים מכביסות ומשנים.

קצבת נכות, ביטוח שנותר מפעם. אריאלה ואביעד חיים כבר שנים רבות בשגרה אינסופית של טיפול שוחק ומתיש בשני ילדים פגועים מתוך עוני, סבל ומחסור.

מרגש: דמעה ראשונה לאחר 10 שנות התמודדות

אנחנו ביד אליעזר משתדלים לעזור בחודשי וגם במקרים מיוחדים. באחת הפעמים קיבלנו תרומה ייעודית עבור מכונת כביסה לאריאלה.

ב-7 בבוקר העיר את מילכה מיד אליעזר צלצול טלפון. על הקו הייתה אריאלה בוכה, וברקע רעש מכונות. בכייה הימם את מילכה. לאורך 10 השנים הקשות לא נשמעה אריאלה בוכה. מעולם. היא חששה מהו הדבר שעשוי לקרות, מהו הדבר שלא קרה בעשרת השנים האחרונות. למרבה התדהמה, היו אלו דמעות שמחה. "מכונת הכביסה פועלת" אמרה אריאלה, נשנקת מהתרגשות "לא עוד כביסה ידנית, לא עוד ערמת בגדים מלוכלכים בקצה הבית"

המולת המכונה המשיכה להישמע ברקע. רעש שיגרתי כל כך, ביתי. עבור אריאלה הוא היה סימן ראשון של חזרה לשפיות לאחר שנים רבות קשות וכואבות.

תרמו עכשיו