מדוע המדינה הכפילה את תקציב התמיכה ליד אליעזר?

מדוע המדינה הכפילה את תקציב התמיכה ליד אליעזר?

אם אתם כאן, אתם כנראה יודעים: יד אליעזר מסייעת בכל שנה למאות אלפי אנשים באמצעי תמיכה מגוונים. רוב התמיכה מגיעה מתורמים נדיבי לב בארץ ובעולם, ומעט מסובסדת על ידי הממשלה.

בשנתיים האחרונות, התקציב שאנו מקבלים מהממשלה הפך להיות משמעותי יותר. ככל שחולף הזמן, הממשלה מבינה שאנחנו, אנשי "יד אליעזר", עושים עבודה משמעותית שאי אפשר להתעלם ממנה, בהקשר של התמודדות עם העוני והיחלצות מתוך מעגל התמיכה.

במדינת ישראל פועלים אלפי ארגונים וולונטריים בתחומים שונים, בין השאר בהתמודדות עם העוני ומיגורו. בין אלפי הארגונים הללו, אגודת "יד אליעזר" מקבלת את התקציב המשמעותי ביותר. מדוע?

3 סיבות מדוע כדאי לתמוך ביד אליעזר

עבודה אפקטיבית ויעילה

הסיבה הראשונה והכי חשובה, מבחינתנו, היא האפקטיביות של התמיכה. "יד אליעזר" מוגדרת כאחת העמותות היעילות ביותר בארץ, כאשר התרומות מנותבות ישירות אל הנזקקים וערכן אף עולה באמצעות כוח קניה ענק ושיתופי פעולה עם יבואנים ורשתות קמעונאיות.

נתינה מכובדת ודיסקרטית

הסיבה השנייה היא אופן הנתינה. כולנו רואים היום ערך רב בכך שהסיוע ניתן בצורה ישירה, מכבדת ומותאמת לצורכי הנתמך. כיום, רוב התמיכה שאנחנו מעבירים בקטגוריה של מזון היא במסגרת פרויקט "תווי קנייה". בצורה כזו, הנתמכים מקבלים את מחסורם בצורה דיסקרטית ומכובדת. הסיוע באמצעות תווי קנייה, מבטיחה שהנתמכים יקבלו את המוצרים להם הם זקוקים ביותר.

בדיקה מקיפה של הפונים

הסיבה השלישית היא תהליך המיון והסינון שמבקשי התמיכה עוברים. תוכנת מחשב מתקדמת שפותחה לבקשת "יד אליעזר", מאפשרת לוודא שהתמיכה ניתנת לאנשים הנכונים, העומדים בקריטריונים שונים של סיוע שהוכרו כנכונים ומדויקים. המערכת מבצעת בקרה מתמדת ומעדכנת סטטוס של הנתמך מדי חודש. אנחנו לא רק עוזרים, אנחנו דואגים שהם ייצאו ממעגל התמיכה ויוכלו לפרנס את משפחתם בכוחות עצמם!

אנו גאים להיות מובילים

אנחנו גאים להיות הארגון הגדול בישראל שעבר את כל מבחני הזכאות של המשרדים הממשלתיים השונים ומקבל אמון ותמיכה מתמשכת מצד כל הגורמים, לטובת המשפחות הנזקקות. גם אתם מוזמנים להיות שותפים לעשייה שלנו!

תרמו עכשיו