מבצע חורף ממשיך: 5,000 שמיכות חורף, 120 רדיאטורים

מבצע חורף ממשיך: 5,000 שמיכות חורף, 120 רדיאטורים

זיכרונות חמים של חורף

בעינינו, מעיל חורף טוב, שמיכה חמה או חדר מחומם הם מינימום שאנחנו יכולים וצריכים לדאוג לו עבור משפחות עניות בישראל. לעיתים קרובות הם יכולים להיות הצלת חיים.

איך ילד קטן יכול להישאר בריא במערכות החורף המתקרבות ללא מעיל ושמיכה מתאימים? בעוד לחבריהם יהיו זיכרונות מתוקים של שוקו חם בבית מחומם כאשר בחוץ שורקות הרוחות והגשמים, מה יהיו הזיכרונות של הילדים העניים יותר בישראל?

אנחנו ביד אליעזר מאמינים שכל ילד ראוי לזיכרונות חמים של החורף. אנו מאמינים כי בריאותם של העניים לא צריכה להיות תלויה במזג האוויר. אנחנו רוצים להיות בטוחים שאין ילד שהולך למיטה קרה בלילה או מתעורר בבוקר כשהוא קופא מקור, שאין אדם מבוגר שחלה רק בגלל שלא יכל לשמור על חום גופו.

תרמו עכשיו

חלוקה ייעודית למשפחות הנזקקות ביותר

בשבועות אלו חילקנו לנתמכים שלנו 120 רדיאטורים איכותיים ו-5,000 שמיכות חורף. הרדיאטורים חולקו בעיקר בירושלים, והשמיכות בפריסה ארצית.

הקו המנחה בחלוקת השמיכות היה חלוקה לשכבה הנזקקת ביותר מתוך הנתמכים שלנו. מדובר באנשים שלא יכולים להרשות לעצמם לחמם את הבית, ולא נדיר לשמוע על שני ילדים שמצטופפים במיטה אחת, חולקים שמיכה ישנה ומחממים זה את זה.

השבוע קיבלנו ד"שים מכל רחבי הארץ, קריאות תודה של אבות ואמהות שילדיהם הלכו לישון עטופים בשמיכת חורף מחממת לראשונה מזה לילות רבים.

מה התכניות להמשך חורף חם?

הזמנה של 5,000 שמיכות נוספות מתוכננת להתבצע ברגע שייאספו די תרומות. מניסיוננו אנחנו יודעים כמה משמעות יש לנתמכים שלנו כאשר השמיכות, המעילים או התנורים מגיעים כבר בתחילת החורף וחוסכים שבועות של בושה, חשש, חוסר אונים ומחלות חורף.

תרמו עכשיו