למה לתת צדקה?

תרומה למטרות שמעניינות אותך לא רק מועילה לנזקקים ולעמותות זה יכול להיות מאוד מתגמל גם עבורך! מיליוני אנשים נותנים לצדקה על בסיס קבוע לתמיכה בגורמים שהם מאמינים בהם, כמו גם להשפעה החיובית שיש לה על חייהם.

אז מדוע הנתינה לצדקה כל כך מספקת? בדקנו מקרוב חמש סיבות לתרומה לעמותות המועדפות עליכם.

מתן צדקה גורם לכם להרגיש טוב. תרומה לצדקה מגבירה את מצב הרוח. הידיעה שאתה עוזר לאחרים מעצימה מאוד. 

מחקרים זיהו קשר בין תרומה לצדקה לבין פעילות מוגברת באזור המוח שרושמת הנאה – ומוכיחה את האמרה הישנה, ​​עדיף לתת, הרבה יותר מאשר לקבל.

המחקר שלנו לגבי הסיבות שאנשים נותנים תומך בכך: 
ביקשנו מ- 700 מתורמינו הנדיבים לספר לנו מה מניע אותם לתת באופן קבוע לצדקה; 42% הסכימו כי ההנאה שהם מקבלים במתן עזרה לאחרים כסיבה המרכזית.

מתן לחיזוק ערכים אישיים:
במחקר שלנו, מדוע אנו נותנים, הרגשת "מצפון חברתי" הייתה הסיבה הרווחת ביותר שניתן לצדקה. 

לא משנה באיזה סוג של צדקה הם תומכים, 96% אמרו שהם חשים שיש להם חובה מוסרית להשתמש במה שהיה להם כדי לעזור לאחרים, סנטימנט מושרש מאוד בערכים ובעקרונות האישיים שלהם.

קל להתחיל בפתיחת מסורת משפחתית של תרומה לצדקה עם ילדיכם – נסו ליצור ארגז תרומות משפחתי שכל אחד יכול להוסיף לו ולמנות צדקה משפחתית בכל שנה, ולערב את הילדים בבחירת הגורמים לתמיכה. מתן צדקה מעודד את החברים והמשפחה לעשות את אותו הדבר. תרומת צדקה שלך יכולה לעורר את הקרוב והיקר לך לתת למטרות החשובות להם, ואף יכול להביא למאמץ משפחתי לגבות צדקה עבור ארגוני צדקה שיש להם חשיבות מיוחדת.

נתינה משפחתית יוצרת קשר, עוזרת לחזק קשרים באמצעות מטרה משותפת ולגייס יותר כסף ממה שאפשר אחרת באמצעות תרומות אינדיבידואליות. רוב הסיכויים שרבים מבני משפחתך כבר נותנים לצדקה, כך שעבודה משותפת עשויה לעזור לך להשפיע לטובה עוד יותר. 

אם הדבר נתן לך השראה לתרום לצדקה, אנו יכולים לעזור. בין אם ברצונך לתרום תרומה חד פעמית, מלאו הוראת קבע לתרומה או גלו כיצד לתרום את זמנכם.

התחילו לתת היום!