8 סיבות למה לתרום דווקא לאגודת יד אליעזר

בתקופת החגים אנחנו מחפשים למי להעביר את התרומות שלנו, בין אם זה פדיון כפרות, מעות יזכור או סתם צדקה שאנחנו רוצים להעביר למשפחה נזקקת כדי לפתוח שנה טובה עם מעשה טוב.

8 סיבות למה לתרום דווקא לאגודת יד אליעזר

הרבה מאוד עמותות משיקות קמפיינים גדולים ומבקשות ממך להושיט יד ולתרום להם. אז למה כדאי לתרום דווקא ליד אליעזר? להלן 8 סיבות טובות (מאוד):

1⃣ ותק ואמינות

פעילות החסד של אגודת יד אליעזר החלה לפני 35 שנים וזכתה במרוצת השנים לאמונם המוחלט של כל מי שנחשף לפעילות שלה. העמותה קיבלה מארגון ה-charity navigator של אמריקה את הדירוג הגבוה ביותר במדד השקיפות והאפקטיביות, וכן "תו מידות לאפקטיביות" של ארגון מידות הישראלי, בנוסף להמלצות חמות של משרדי ממשלה, תאגידי מזון ענקיים, רואי חשבון ועוד.

2⃣ הוצאה ממעגל העוני

חזון אגודת יד אליעזר עוסק בחסד המחולל השפעה ושינוי תודעתי והתנהגותי בקרב המוטבים, בכדי להוציאם לצמיתות ממעגל העוני.

3⃣ תומכים באנשים הנזקקים ביותר

אגודת יד אליעזר שמה לה למטרה להילחם בעוני בכל צורה, סיבה, או אוכלוסיה בה הוא מופיע, על ידי מתן הקלה מיידית ומתן עזרה להתמודדות אמיתית עם העוני בעתיד. אנשי העומתה בודקים עמידה בקריטריונים של משרד הרווחה לבירור רמת זכאות.

4⃣ שקיפות ואפקטיביות

אגודת יד אליעזר גאה להציג התנהלות כנה וישרה, עם שקיפות מלאה בכל מגוון תחומי הפעילות (ראה עוד בעמוד "שקיפות" באתר). במסגרת מיזם השקיפות, כל אחד יכול לראות כיצד 97 אגורות מכל שקל שתתרמו יגיעו ישירות לנזקקים! (ראה עוד בעמוד "אפקטיביות" באתר).

5⃣ ערך מוסף

מגבירים את שווי התרומה שלך על ידי התאמות ושיתופי פעולה, רכישה סיטונאית וייבוא מקביל של מוצרים לחלוקה. אגודת יד אליעזר חוסכת בפערי תיווך ובאמצעות התרומה שלכם, הנזקקים מקבלים הרבה יותר.

6⃣ חסד אמיתי

פועלים מתוך רצון אמיתי לעזור ולהיטיב. למעלה מ-30,000 תמיכות בסכומים ובאמצעים שונים מועברות מדי חודש ומשפיעות ישירות על חייהם של כ-130,000 נפשות באמצעות למעלה מ-20 תוכניות סיוע ופרויקטים כלכליים וחברתיים שונים.

7⃣ שומרים על כבוד המוטבים

בניגוד לעמותות אחרות, אגודת יד אליעזר לא מפרסמת תמונות של נזקקים על אף שצעד כזה עשוי להגדיל את כמות התרומות.

8⃣ תמיכה מתואמת

מתאימים את התרומה לצורך של הנתמך (מטרנה, מזון מבושל, נדוניה, סיוע רפואי וכו')

לתרומה לחצו כאן