למה היא לא מחייכת?

למה היא לא מחייכת?

נערה שברירית כבת 19 נגשה אל מילכה מיד אליעזר. פיה היה חתום, ללא צל של חיוך. כשהיא החלה לדבר, מילכה מיד הבינה מדוע.

הנערה רק פתחה את פיה, וכבר נראו שיניה הקדמיות מתנדנדות בצורה בולטת. שיניים קצת חריגות עבור נערה בת 19, לא? הולם יותר ילדת כיתה א' המחליפה את שיני החלב, או אישה שכבר רוב שנותיה מאחוריה.

ובכן, מילכה לא תמימה. עשרות רבות של אנשים שעוברים בשולחנה בכל חודש לימדו אותה את המשמעות של תת-תזונה. מחסור בחלבון, מחסור בסידן… הגוף לא יכול לתפקד כך. שיניה של הנערה על סף נשירה בגלל מחסור חמור בתזונה.

יד אליעזר תומכת במשפחה של הנערה כבר כמעט שלוש שנים בסלי מזון חודשיים. ייתכן ולו העזרה הייתה מגיעה מוקדם יותר, מצבם העגום של השיניים היה נחסך.

הנערה סיפרה כי פנתה באופן עצמאי לרופא שיניים. היא צעירה מידי מכדי להסתובב עם פה ריק. "הצעת המחיר עמדה על כמעט ארבעים אלף שקלים. הרופא ראה שאני נבהלת והציעה פריסת תשלומים נוחה… צחקתי לעצמי כי ידעתי שאין לי אפילו לשם מה להעביר לאמי את ההצעה. אין שום סיכוי שנוכל להחזיר סכום כזה…".

הנערה הזו, כמו עשרות רבות של אנשים שסובלים משלל בעיות שן – החל מחור מציק ומכאיב וכלה בפה הזקוק לשיקום מסיבי, הופנתה אל מרפאות שיניים של יד אליעזר.

מרפאות השיניים שלנו מעניקות טיפולי שיניים במחיר עלות על ידי רופאי שיניים מהשורה הראשונה. בנעימות, בכבוד, הם מצילים למעלה מאלף אנשים בכל חודש מבעיות בריאות, חוסר אונים ובושה.

רופאי שיניים נוהגים לומר שאין כמו השיניים כדי לספר את סיפורו של האדם. זה נכון. רופאי השיניים שלנו עדים לא פעם ולא פעמיים לשיניים שנעקרו בגלל אי יכולת לעמוד בתשלום של טיפול משקם, או בשיניים מתפוררות מחוסר תזונה.

בידנו לשנות את המציאות הזו.

תרמו עכשיו