כן, כל אחד צריך לשמוח בחג!

כן, כל אחד צריך לשמוח בחג!

בזכותכם, מאה משפחות חד הוריות נוספות יצליחו לשמוח בחג!

בזכות תרומותיכם נצליח להגשים בחגי תשרי את 'חלום מאה האלמנות': אתם תאפשרו לנו לעזור בחגי תשרי ל-100 גרושות, עגונות ואלמנות נוספות, מעבר לכ-400 האלמנות שנתמכות באופן קבוע במשך השנה. המשמעות: מאות ילדים ללא אב יוכלו בשנה זו לשמוח בחג!

איך נעזור להם?

התמיכה באלמנות מתחלקת לשני סוגים: אחוז מסוים מהאלמנות הנתמכות משויכות לתורמים קבועים של יד אליעזר. התורמים מתחייבים להשתדל לתרום סכום חודשי משמעותי לאגודה ואנחנו מעבירים את הכסף ישירות לחשבון הבנק של משפחה חד הורית בצורה מכבדת, דיסקרטית ובטוחה. חלק אחר של המשפחות הנתמכות מקבלות סכום קבוע שמתבסס על תרומות חד פעמיות שמתקבלות באגודה.
לתמיכה באמהות חד הוריות לחצו כאן

'שתקנה תכשיט לשמוח בחג'

בשנה שעברה נתקלנו בשורה של מקרי חסד מרגשים ומיוחדים. כמה מהתורמים הקבועים החליטו 'לפנק' את האלמנות שלהם והעבירו לפני החג תרומה גדולה בעשרות מונים מתרומתם הרגילה. כך למשל, אחד מתורמי האגודה הוסיף לתרומתו סכום של כ-20,000 ש"ח ובקש שנעביר אותו ישירות לחשבון הבנק של האלמנה. תורמים אחרים ששמעו על המעשה התרגשו והוסיפו ככל יכולתם לאלמנות הנעזרות על ידם באופן קבוע, וכך קנו להם פרקליט ליום הדין.

'שתקנה תכשיט לחג, משהו חדש לעצמה' האם אותו תורם ידע מה המשמעות העמוקה של אם חד הורית שמישהו אנונימי דואג לה לתכשיט חדש לחג? שיכולה לקנות ברוחב את צרכי החג לעצמה ולילדיה?

"לאיש הגדול הנדיב הפלאי"

מכתבי התודה לא מפסיקים להגיע אלינו. לעתים קרובות התרומה שלכם היא המבדילה בין חג משפחתי לשמח לחג עצוב, ריק ורעב.

בחרנו עבורכם מכתב שכתבה נערה בת לאם חד הורית. היא מספרת על תחושת הביטחון, השייכות ועל תהליך החזרה הביתה של האחות שהתרחקה לאור התמיכה הקבועה והמסודרת מתורמי יד אליעזר.

(לחצו על התמונה לצפייה במכתב המלא)

החגים עוד לפנינו ואנחנו תקווה שהשנה החדשה תתחיל ברגל ימין גם אצל מאות משפחות שמחכות בקוצר רוח לשמוע האם תגיע תמיכה לחג. תודה על תרומותיכם!

תרמו לאלמנות ויתומים