כוננות פורים ביד אליעזר • איך זה עובד?

מתנות לאביונים של יד אליעזר מאופיינות בארגון מופתי. למרות המערך המורכב של קבלת תרומות וחלוקתן עוד באותו יום, אנחנו מקפידים כי התרומה כולה (עד האגורה האחרונה) תועבר לנזקקים. אפילו הצ'ק עליו רשומה התרומה לא מנוכה מכספי מתנות לאביונים!

כוננות פורים ביד אליעזר • איך זה עובד?

פורים מתקרב, ואנו נערכים בצורה יסודית ומדויקת כדי להעביר את התרומות שלכם בצורה הטובה ביותר.

יד אליעזר מפורסמת בכך שכספי התרומות שלה מועברים כמעט במלואם לידי נזקקים. הוצאות הניהול שלנו הם מהקטנות בארץ למרות תחומי התמיכה המגוונים והפריסה הארצית של עזרתנו.

כל שנה בפורים מתחייב הרב ויזל שתרומות של מתנות לאביונים שייכנסו בפורים יועברו במלואם ובו ביום לנזקקים. נשמע פשוט? נתאר לכם כיצד זה עובד.

בימים אלו – רשימות נתמכים בכל רחבי הארץ: בכל עיר נערכת רשימה של נתמכים המסודרת לפי רמת הנזקקות,תוך שימת לב ועין פקוחה לצרכים העולים מן השטח.

בשבוע הבא – צ'קים יועברו לרכזים המתנדבים: כבר לפני פורים אנחנו מכינים אלפי צ'קים בסכום של 100$ כל אחד ומחלקים לרכזים בכל רחבי הארץ. דמי המתנות לאביונים מועברים במלואם – אפילו הצ'ק עצמו לא מנוכה מסוכם התרומה… הרכזים עובדים בהתנדבות מלאה כך שכל סכום שנכנס יועבר ישירות לנזקקים.

בחג הפורים – עדכון בזמן אמת של הסכומים שהתקבלו וחלוקה מהירה בתוך פחות משעה: בחג הפורים עצמו אנו מקבלים תרומות מכל רחבי הארץ והעולם דרך אתרי האינטרנט, תרומות טלפוניות וסכומים שנאספים אצל רכזים מתנדבים. בכל 20 דקות אנחנו מקבלים עדכון און ליין על כל סכום שהתקבל. בכל פעם אנחנו מאשרים לרכז אחר לחלק כמות מסוימת של צ'קים לפי סכום שהתקבל.

אם אתם רוצים לתרום עכשיו 100% מתנות לאביונים שיחולקו ביום הפורים – לחצו כאן!