יד אליעזר קיבלה תרומה מיוחדת: משאית חדשה

יד אליעזר קיבלה תרומה מיוחדת: משאית חדשה

יד אליעזר השיקה בערב חג הפסח משאית חסד חדשה, המסוגלת לשנע 13 טון של מזון למשפחות נצרכות ברחבי הארץ. המשאית נתרמה על ידי משפחת הלר, ידידי אגודת יד אליעזר.

זוהי לא התרומה הראשונה של בני משפחת הלר ליד אליעזר. המשאית הקודמת שנתרמה על ידם כבר גמעה למעלה מ-300,000 קילומטרים אחרי שהסתובבה בשנים האחרונות בכל רחבי הארץ. היא סייעה בשינוע עודפי תוצרת חקלאית משטחים חקלאיים בצפון ובדרום, במרכז ובשפלה. משאית החסד העבירה אספקה, ציוד ונחמה לחיילים בחזית וגם חילקה משלוחי מזוןלמשפחות מעוטות יכולת ובסיכון תזונתי.

המשאית החדשה תאפשר לאגודת יד אליעזר להביא הקלה ומזור ולשפר את איכות חייהם של עשרות אלפי אנשים ברחבי הארץ. בזכות הקיבולת הגדולה שלה, יעברו עודפי התוצרת בצורה יעילה יותר מבעבר.

בזמן הכי טוב!

המשאית לא יכולה הייתה להגיע בזמן טוב יותר. כבר בערב פסח האחרון נסעה המשאית החדשה לשדרות, והעבירה משם למעלה מעשר טונות של ירקות, בעיקר תפוחי אדמה שנמסרו למשפחות במצוקה. שלמה, הנהג של משאית החסד החדשה, חגג את יום ההולדת השביעי של בנו תוך כדי העמסת הסחורה והאספקה של התוצרת.

באחד הבקרים, כששלמה היה עסוק בהכנות לחג הפסח, התקשר חקלאי טוב-לב מיישוב מסמיה שבדרום. הוא סיפר שעודפי גידול של פלפל המיועדים להשמדה נמצאים אצלו, ויכולים להימסר למשפחות נזקקות. שלמה עזב את כל עיסוקיו ומיהר למסמיה, כדי להספיק להעביר את הסחורה הטרייה עוד לפני החג. הוא עזב את מסמיה עם 4.5 טון של פלפלים, ובחצי הדרך נקרא לשוב לאזור ולאסוף מלאי נוסף של סחורה.

אז תודה רבה למשפחת הלר, בשם עשרות אלפי משפחות שנהנו מנדיבותם!