חבילות מזון למשפחות נזקקות

תודה לכולכם על העזרה בשבועות האחרונים!

הצוות שלנו בארגון יד אליעזר בכל פעם מחדש מתרגש ונפעם מהנדיבות שלכם, מרוחב הלב, מהעזרה העצומה שאתם נותנים – אם זה בצדקה ואם זה בחסד – לדעת שקיימים אנשים כמוכם בעולם גורם לנו אושר גדול וצרוף. 

התמיכה שלכם בעשרות הפרויקטים שלנו, בין אם זה בפרויקט ארוחות חמות, אימוץ הוצאות לחתונה, פרויקט הסיוע לאלמנות וליתומים או כל פרויקט אחר, היא זו שהופכת את הכל לאפשרי! 

לא היינו יכולים לעשות את זה בלעדיכם.  

סלי מזון למשפחות – פרויקט הדגל של אגודת יד אליעזר

מגפת הקורונה מסמנת תקופת משבר חסרת תקדים המאיימת על אורח החיים של כולנו אך קשה בעיקר ובמיוחד למשפחות משכבות אוכלוסייה מוחלשות שהיו פגיעות מלכתחילה הנמצאות בדרגת סיכון גבוהה היום יותר מתמיד להגיע לעוני מחפיר, מחסור ורעב של ממש.

אנו נמצאים כעת בזמן שבו מתחדדים הפערים החברתיים בישראל ואיתם גם מתגבר הצורך של משפחות לקבל סיוע.  

משבר הקורונה הוביל לעלייה חדה וחסרת תקדים במספר המובטלים בישראל ונדמה שכמות המשפחות בשכבות המוחלשות בחברה שלנו הנזקקות לסיוע והנמצאות במצב הדורש את עזרתנו הקריטית רק הולך וגדל.

כיום, יותר ויותר משפחות בישראל זקוקות לעזרה שלנו, ואת העזרה שלנו אנו יכולים להעניק רק בעזרתם. 

בזכותכם, יד אליעזר מעניקה סלי מזון לאלפי משפחות ברחבי הארץ.

יותר מ – 42,000 משפחות מוחלשות ויחידים נזקקים מקבלים מאתנו סלי מזון בכל רחבי הארץ מדי שנה.

חבילות המזון שלנו מלאות במוצרים בסיסיים וטריים שהכרחיים בכל בית.

חבילות המזון מועברות על ידי צוות המתנדבים היקר שלנו למשפחות על בסיס שבועי בדיסקרטיות מוחלטת, כך שאפילו שכנים ובני משפחה לא ידעו על העזרה שניתנה. 

אנחנו מאמינים שבית שיש בו אוכל ומקרר מלא בכל טוב מספק למשפחה שגרה בו תחושת נורמליות ולכן חשוב לנו שחבילות המזון שלנו יהיו סיוע של ממש, עטוף בחום ובאהבה המועבר באופן מכובד ודיסקרטי. 

בזכות התרומות שלכם אנחנו יכולים לעשות את מה שאנחנו עושים. הצטרפו אלינו וקחו חלק בפרויקט החשוב הזה! כל תרומה, גם זו הקטנה ביותר, יכולה להפוך לארוחה מזינה שתשלח למשפחה נזקקת.