התרחבות: נפתחו מרכזי חלוקה נוספים לפרויקט מטרנה

בחודש האחרון נפתחו חמישה מרכזי חלוקה חדשים לפרויקט מטרנה. ההתרחבות הינה חלק ממגמה שמטרתה לתת מענה לכמה שיותר ערים ואזורים ברחבי הארץ.

התרחבות: נפתחו מרכזי חלוקה נוספים לפרויקט מטרנה

 

    עוד באותו נושא:

מטרנה לכל תינוק נצרך

פרויקט מטרנה הוא פרויקט מרגש וחיוני בצורה יוצאת דופן. אחוזי הסירוב של יד אליעזר למבקשי העזרה הינם נמוכים עד אפסיים. הסיבה היחידה שבעטיה איננו מאשרים חלוקת מטרנה לתינוק נתמך היא היעדר מרכז חלוקה זמין.

יד אליעזר פתחה השנה חמישה מרכזי חלוקה חדשים במטרה להרחיב את מתן הסיוע לאיזורים נוספים, ולא להשאיר תינוק רעב ללא תמיכה ומזון.

פרויקט מציל חיים

רק השבוע הגיעו קרוב לעשר פניות נואשות שהמחישו לנו בפעם המי-יודע-כמה את העובדה שמדובר בפרויקט מציל חיים, בעל חשיבות ראשונה בהקשר של מניעה והפחתת מצוקה.

אחות טיפת חלב התקשרה ליד אליעזר לבקש עזרה. היא סיפרה שתינוקת בת חודשיים הגיעה לבדיקת התפתחות ואובחנה כסובלת מתת משקל. כשהאחות בררה על התזונה של התינוקת, התגלתה הסיבה לבעיה: בבית אין כסף ואין אוכל. אם התינוקת עשתה מאמץ רב להזין את התינוקת אך נאלצה לדלל כל בקבוק באחוזים גבוהים מאד של מים. התינוקת לא רגועה ולא שבעה, אך אמה איננה מסוגלת לקנות עבורה מזון. האם היא תוכל לגדול? להתפתח? לקבל את צרכיה הראשונים והבסיסיים ביותר? בזכות תורמי יד אליעזר, התשובה היא כן. התינוקת אושרה עוד באותו יום לקבלת מטרנה למשך עשרה חודשים של מזון ושובע.

כמה עולה להאכיל תינוק?

אחוזי ההיענות הגבוהים שלנו לפרויקט מטרנה מביאים לכך שכיום יד אליעזר היא אחד צרכנים הכבדים ביותר של חברת 'מטרנה' בארץ. החברה, שערה לשליחות שבפרויקט, עושה הכל על מנת להוזיל את העלויות ולהרחיב את היקף החלוקה.

כיום, יד אליעזר מאכילה תינוק רעב בסכום פעוט של 135 שקלים לחודש, 1,620 שקלים לשנה.

תוכלו לתמוך בפרוייקט באמצעות תרומה יחידה או הוראת קבע עבור תחליף חלב לתינוק.

תרמו עכשיו