"הכל היה כל כך בשפע": נתמכים מודים על העזרה בחג!

"היו די מצרכי מזון לבשל"

עודד הוא אב חד הורי, מגדל לגמרי לבד ארבעה ילדים. הוא הגיע לי אליעזר, עיניו מאירות ופניו טובות – מבקש להגיד תודה על העזרה בחג.
"הכל היה. יכולנו לקנות מזון בשפע. הצלחתי לקנות לבת בגד חדש לחג" הוא מספר. "היו די מצרכי מזון ויכלתי לבשל ולנקות. רק חבל שהזמן עבר מהר כל כך!"

"תמיד מביאים לי יותר ממה שמגיע לי"

עודד עושה הכל לבדו. בתקופה מסויימת שנזקק לניתוח עזרו שכנים טובים: הלבישו את הילדים בבוקר, טיפלו בהם לאחר הלימודים והשכיבו אותם לישון בערב, דאגו לארוחות, לכביסות. כל מה שעודד עושה לבדו יום יום, שנים ארוכות.
עודד מתמודד לבדו עם אבהות מורכבת. אולם הוא לא מרגיש לבד. "אני לא יודע מה הייתי עושה בלי יד אליעזר" הוא אומר "אני לא מסוגל לבקש עזרה. אבל לכאן אני מגיע בכל פעם שאני צריך. תמיד מקבל את כל צרכי ומעבר. תמיד בנעימות, באיכפתיות אמיתית. תמיד מביאים לי יותר ממה שמגיע לי"

בקרוב: בר מצווה לילד הגדול

לאורך השנים, נעזר עודד ביד אליעזר בתחומים שונים. בניו נהנו מפרויקט חונכים, וגדלים יפה למרות הרקע המורכב. "הם ילדים כל כך טובים" הוא אומר "וזה כל כך לא מובן מאליו".
בנו הגדול חוגג בר מצווה בעוד כמה שבועות. "אני מגיע לכיתה ורואה אותם מתבגרים. זה הגיל. מקסים לראות אותם מגיעים לשלב הזה".הוא רוצה מאד לחגוג לבן בר מצווה מתקבלת על הדעת, מבין את צרכי הגיל והחשיבות של אירוע מכובד. "כמה מתח יש בכיתה סביב המסביה" הוא מספר, מעורה בהוואי החברתי של בנו.

נמשיך לסייע ולעזור!

אנחנו מקוום מאד לקבל די תרומות מה שייאפשר לנו לסייע לעודד לארגן חגיגת בר מצווה ראויה. כמו במקרים רבים אחים, גם כאן כל תרומה תהיה משמעותית מאד עבור עודד ועבור הילד.

תרמו עכשיו