בת מצווה שכולה נתינה

מיני קובנר בחרה לחגוג את בת המצווה שלה כיום של נתינה, אהבה ותרומה לזולת. היא הובילה את חברותיה לחוויה שלא תשכח והאירה להם זווית חשוכה ולא מוכרת בעולמן העטוף והמוגן.

בת מצווה שכולה נתינה

מיני קובנר גדלה על ערך הנתינה, ולכן בחרה לחגוג את יומה הגדול סביב אהבה ועזרה הדדית. בת המצווה שלה, שנחגגה בשלושת השבועות – ימי אבל על חורבן בית המקדש – הייתה חוויה נעימה של נתינה ואהבת ישראל.

מילכה מיד אליעזר הוזמנה לשאת דברים. היא סיפרה לחברות ולאורחים על עבודתה ביד אליעזר. על מפגשה החוזר עם אלו שאין להם ועל ההרגשה המתוקה והנכונה שמתלווה אל הנתינה.

"היה מרגש לראות את הנערות הצעירות מתחברות לנתינה ולערכים שלנו", סיפרה לנו מילכה לאחר האירוע, "בת המצווה הייתה חוויה של טעם שאני בטוחה שתלווה אותן כל החיים. לפעמים קשה לילדות שגדלות עם כל טוב להבין את אלו שאין להם, אך כאן היו לבבות פתוחים וחיבור אמיתי".

האורחים, שרגילים למסיבות בת מצווה של בלונים ושוקולדים, התפלאו לגלות בר ענק של מכשירי כתיבה וקלמרים שמחכה להם בצד האולם.

תכנית בת המצווה כללה הכנת קלמרים מאובזרים עבור ילדות ממשפחות מעוטת יכולת. הילדות הוסיפו מדבקה יפה והמון נשמה. "הלוואי והילדה שתקבל את הקלמר הזה תשמח בו", אמרה טליה, חברתה של מיני, "אני אוהבת לבא עם מכשירי כתיבה חדשים בתחילת השנה, נראה לי שכל הילדות כך". הקלמרים הועברו למרכז יד אליעזר ויחולקו במהלך החופשה.

צפו בגלרית התמונות, מזל טוב!

תרמו עכשיו