בנק מרכנתיל חתם על הסכם שותפות עם "יד אליעזר"

מנכ"ל בנק מרכנתיל שוקי בורשטיין חתם על הסכם לשיתוף פעולה בין הבנק לפרויקט חונכים של יד אליעזר. בטקס החתימה אמר: "אנחנו שמחים וגאים להיות שותפים מלאים בעשייה של יד אליעזר, הן כלפי הנזקקים והן בפרויקט הייחודי של החונכים המצילים את הדור הצעיר"

בנק מרכנתיל חתם על הסכם שותפות עם "יד אליעזר"

בטקס שהתקיים השבוע בלשכת מנכ"ל בנק מרכנתיל נחתם הסכם שותפות בין הבנק לבין פרויקט החונכים של ארגון יד אליעזר – אותו מאמץ הבנק זו השנה השביעית ברציפות.

הטקס החגיגי התקיים בלשכת מנכ"ל הבנק והשתתפו בו מצד בנק מרכנתיל, מנכ"ל הבנק, מר שוקי בורשטיין וסמנכ"ל החטיבה הקמעונאית, מר אלון בירון, מנהל מרכז העסקים החרדי של הבנק מר חיים הולצברג, מנהל הפרסום באגף השיווק, מר עופר רביב ובכירים נוספים. את ארגון החסד 'יד אליעזר' ייצגו בטקס הרב אלי יעקובי, מנהל פרויקט החונכים של 'יד אליעזר', והרב מוטי בירנצוויג, האחראי על שיתופי פעולה בארגון.

בתחילה האירוע הציג הרב אלי יעקובי, מנהל פרויקט החונכים של 'יד אליעזר', את פעילותו הנרחבת של הארגון בכלל ובהמשך סקר את פעילותם של אלפי החונכים המסייעים בשיקום חינוכי ורגשי של אלפי ילדים בכל רחבי הארץ ועושים זאת לאורך תקופות של מספר שנים וכך נוצר למעשה  קשר מתמשך בין החניך לחונך ובמקרים רבים קשר כזה ממשיך גם בשנים הבאות. הרב יעקובי ציין כי "החיבור של יד אליעזר עם מרכנתיל נותן לארגון את הכוח", הודה לבנק ואמר:  "ישר כוחכם ותמשיכו להיות שותפים נאמנים".

הרב בירנצוויג סקר גם הוא פעילויות שמבצע הארגון  וסיפר על סלי המזון שהארגון דואג להעביר  לנזקקים לקראת שבתות וחגים. נציגי הארגון ציינו לשבח את הירתמותם של עובדי בנק מרכנתיל המתנדבים ומסייעים גם באריזת סלי המזון לנזקקים מעת לעת במסגרת פעילות ההתנדבות למען הקהילה אשר מהווה ערך עליון בבנק ובקרב עובדיו. כמו כן הרחיב הרב בירנצוויג על הקמת האולמות החדשים בבני ברק לאחר ההצלחה המרשימה באולמות בירושלים.

בהמשך נשא דברים חיים הולצברג מבכירי הבנק שציין את השקיפות והפירוט הרב המאפיין את פעילותו של הארגון.

שוקי בורשטיין, מנכ"ל הבנק ומנהל פרויקט החונכים הרב יעקובי חתמו על הסכם שיתוף פעולה לשנה נוספת, השביעית ברציפות. במסגרת שיתוף הפעולה בין הבנק לארגון, משתתף הבנק במימון פעילותם של אלפי חונכים הפועלים במסגרת פרויקט החונכים של 'יד אליעזר' ולוקחים תחת חסותם ילדים ובני נוער הזקוקים לסיוע רגשי ולימודי.

מנכ"ל בנק מרכנתיל, שוקי בורשטיין אמר בסיפוק לאחר חתימת ההסכם: "מרכנתיל הינו בנק  שפונה ומבין את הלקוח החרדי ומשמש כבנק של הציבור החרדי. הבנק גם מעסיק עובדים רבים שהינם אנשים שומרי תורה ומצוות.  אנחנו רואים בתרומתנו זו  זכות  להיות שותפים למהלכי חסד גדולים שכאלה", עוד הוסיף בורשטיין, "אנחנו שמחים להיות שותפים מלאים בעשייה של הארגון הן כלפי הנזקקים והן בפרויקט הייחודי של החונכים המצילים את הדור הצעיר. כאשר רואים, בסופו של תהליך חונכות כזה את הישגי הנערים, ניתן להבין את חשיבות התמיכה שלנו בפרויקט ולרוות נחת מפעילותנו זו. אנו תורמים את הקמח ומודים לכם על שזיכיתם אותנו להיות שותפים בפרויקט החינוכי המרשים הזה".