במבצע מיוחד: סלי מזון משודרגים תרומת B&D

במבצע מיוחד: סלי מזון משודרגים תרומת B&D

בעקבות הקורונה: יותר בקשות לעזרה במזון

ככל שתקופת הקורונה מתארכת, אנחנו ביד אליעזר רושמים עלייה חדה בבקשות סיוע במזון.

יותר ויותר משפחות המתמודדות עם פיטורין, מחלות רקע ומצוקה כללית פונות אלינו בשביל שנסייע להם לספק את הצורך הבסיסי ביותר – הצורך באוכל.

אוספים ואורזים סלי מזון לטובת משפחות נזקקות

במרכז הלוגיסטי של יד אליעזר אורזים מידי חודש אלפי ארגזי מזון עבור משפחות ברחבי הארץ. הארזים מועברים בצניעות ובדיסקרטיות, ללא סמל או סימן של האגודה.

סלי המזון מבוססים על תרומות של מוצרי מזון שנאספים על ידי מתנדבים צעירים, לצד קנייה סיטונאית של מוצרי ייסוד שמוודאת שהסלים לא יחסרו את מוצרי היסוד.

לאורך השנים אנחנו מקבלים מכתבי תודה וטלפונים נרגשים, שמספרים לנו מה המשמעות של הסל הזה עבור משפחות שחוות רעב ומצוקה אמיתית.

סלי מזון משודרגים תרומת B&D

השבוע, חברת B&D הפתיעה את הנתמכים שלנו.

החברה תרמה אלפי מוצרי מזון איכותיים, טעימים ומגוונים. מוצרי המזון צורפו לארגזי המזון הבסיסיים של יד אליעזר, והם יחולקו במהלך השבוע לנזקקים ולחסרי כל.

את השנה החדשה, יוכלו ילדים רבים להתחיל עם ממרח מתוק ומפתיע. נשים חסרות כל תוכלנה להתחיל את היום עם פריכיות איכותיות. אבות בודדים יוכלו להמתיק את שגרת יומם.  

התרומה של B&D היא אחת מתרומות רבות ומשמעותיות לאורך השנים. B&D שותפה של יד אליעזר כבר שנים רבות, אבל בתקופה מורכבת כמו זאת, מחמם את הלב לראות שנדיבי לב ממשיכים לפתוח את ידם ואת ליבם לטובת אחרים.

כתבות נוספות באותו נושא: