כשמצב חשבון הבנק לא משתקף במבט ראשון

כשמצב חשבון הבנק לא משתקף במבט ראשון

כשנכנסתי ליד אליעזר פגשתי את רבקה, אם חד הורית כמעט עיוורת, יוצאת עם שקית של בגדי בנות חדשים ועדכניים. "קיבלתי את המשלוח דרך יד אליעזר" היא אמרה לי "ואני כל כך שמחה"

"נניח אני אצליח לקנות לבנותיי עוף" שחה רבקה "אני בטוחה שהן תשמחנה. זה יגוון להם את התפריט המצומצם, הריח הערב ימלא את הבית… הן תקבלנה גם ויטמינים וערכים תזונתיים שכה חסרים להם…

"אבל את יודעת מה? אם היו לי חמישים שקל למשהו שהוא לא שכר דירה-מים-חשמל-לחם, לא הייתי קונה עוף. הייתי קונה לבנותיי בגד יפה"

עם בגד יפה נותנים להם צ'אנס בחברה!

רבקה מקבלת דרך יד אליעזר בגדים יפים וחדשים לבנותיה כמה פעמים בשנה. "זה כל כך חשוב" היא אומרת "בנותיי לבושות יפה. המצב העגום של חשבון הבנק שלי לא גלוי לכל מורה או חברה. הן מקובלות בחברה. הן מרגישות בנח ליד חברותיהן. הן מקבלות יחס שווה מהמורות שגם הן, מה לעשות, מן הסתם מעדיפות לחייך אל ילדה יפה ומטופחת"

בגד הוא מענה פיזי אך גם מענה רגשי

"אני יודעת שאני מועלת במידת מה בתפקידי כאם, כאשר למרות שאני משקיעה מאמצים רבים מאד בפרנסת המשפחה אינני מסוגלת לספק לבנותיי דברים בסיסיים כמו ארוחה חמה ומשביעה בכל יום." הוסיפה רבקה בגילוי לב "אבל אני אומרת: היכולת שלי לתת להן מענה פיזי הוא מוגבל, אך מן ההיבט הרגשי אני רגועה יותר. הבנות שלי גדלות שמחות, בטוחות ומסתדרות היטב בחברה."

יחד נקנה לעוד ילדות בגד חדש!

חורף מתקרב וביד אליעזר נעשה מאמץ רב לעזור לכמה שיותר משפחות ברכישת מעילים טובים לילדים ולילדות. תרומתכם תסייע לנו להגדיל את מעגל התמיכה!

תרמו עכשיו