אסם: "החלטנו לחסוך ולתרום את הסכום ליד אליעזר"

אסם: "החלטנו לחסוך ולתרום את הסכום ליד אליעזר"

בכל שנה עורכת אסם מכירה סינית ענקית עבור לקוחותיה. המכירה הזו נפתחת באירוע השקה הכולל מסיבת עיתונאית גדולה. השנה החליטה אסם לחגוג את פתיחת המכירה הסינית בצורה שונה לחלוטין: היא וויתרה על ההפקה הגדולה, ובמקומה שלחה לכל אחד מהמשתתפים המיועדים סל מזון. את הסכום המכובד שנחסך העבירה אסם לנתמכי יד אליעזר.

לסל המזון צרפה אסם מכתב:

"… החלטתי לחסוך מזמנך, לוותר על השקת המכירה הסינית במסיבת עיתונאים. את הכסף שנחסוך כתוצאה מכך נעביר כתרומה של סלי מזון למשפחות נזקקות. תרומת אסם תועבר לאגודת יד אליעזר שמסייעת לאלפי משפחות ברחבי הארץ באמצעות סלי מזון מכובדים. כמי שהוזמן למסיבות העיתונאים בשנים קודמות, זכות תרומה זאת תירשם גם על שמך…"

המציאות של ארגונים וולונטריים היא לא דבר מובן מאליו. לישראל אין מתחרים בכמות ובאיכות הארגונים הוולונטריים שמטרתם היא להיטיב לאחר ללא מטרת רווח. מנכ"ל אסם ביקר, כמו עשרות מתנדבים בכל שבוע, במרכז הלוגיסטי של יד אליעזר:  ״אסם שמחה לקחת חלק בפעילות העצומה של יד אליעזר שהיא המהות של הנתינה היהודית. לנתינה זאת אין לה אח ורע בכל העולם״.

מרגש לראות את המגוון הרחב של האנשים שמוכנים לתת יד ולעזור לאחר, אנשים פרטיים וארגונים גדולים, סכומים מדודים סכומי ענק, תרומות חד פעמיות וסיוע לאורך זמן. כל אחד מאיתנו נותן כמיטב יכולתו, ויחד אנו מבטיחים עתיד טוב יותר לכולנו!

תרמו עכשיו

 

מתוך העיתונות:

 

OSEM_YATED