איפה הלב? קמפיין לא לתת מסוכן מאוד לחברה הישראלית

עשרות אלפי אנשים עסוקים היום בשאלה הגורלית: לתת או לא לתת? עשרות גולשים שהתאכזבו מתוצאות הבחירות החליטו להתבטא בקיצוניות, אתר גלובס דיווח ומאז הכל היסטוריה – והיסטריה.

איפה הלב? קמפיין לא לתת מסוכן מאוד לחברה הישראלית

הבוקר דווח באתר גלובס על קמפיין לא לתת ששוטף את הרשת החברתית. עשרות תגובות של אנשים קיצוניים וסהרוריים הצליחו להפוך אליבא דגלובס למחאה ששוטפת את הרשת וקוראת לציבור להפסיק את התמיכה בחלשים בעקבות נטייתם הפוליטית.

אנחנו, ביד אליעזר, רוצים להאמין שיוזמי קמפיין "לא לתת" לא היו מודעים למעשה החמור שלהם ולהשפעה המסוכנת של אמירתם. אין בעם היהודי מי שיתזמר קמפיין כל כך מסוכן בערב חג הפסח – המסמל את העוני והמצוקה של אבותינו במצרים. הניסיון לפלג את העם ולתת לרעבים להמשיך לרעוב, עצוב, מקומם ומהווה סכנה לחברה הישראלית כולה, על כל גווניה ודעותיה הפוליטיות.

אלפי מתנדבי יד אליעזר ממשיכים לעזור לכל נזקק באשר הוא נזקק, ללא הבדל בין גזע דת ומין. פרויקט "קמחא דפסחא" המופעל בימים אלו תומך בעשרות אלפי משפחות נזקקות, חיילים וחיילות, אלמנות ויתומים.

אנחנו קוראים לכל אזרחי ישראל, מימין ומשמאל, להשאיר מאחור את המתחים הרבים ואת חילוקי הדעות הפוליטיות, לגלות אחריות חברתית ומנהיגותית ולסייע האחד לשני.

תרום עכשיו